Jaunumi

Fonda pārstāvji apmeklē izstādi “PRADO 12 raksturi”

Pēc Borisa un Ināras Teterevu fonda ielūguma 6. jūlijā 19 Viduslatgales pārnovadu fonda pārstāvji devās uz Rīgu, lai apmeklētu Mākslas muzeju Rīgas Birža, kur ar ar mecenātu Borisa un Ināras Teterevu gādību pirmo reizi Baltijas reģionā skatāma izstāde “PRADO 12 raksturi” – pasaules slavenu mākslinieku divpadsmit meistardarbi, kas Spānijas lielākajā muzejā PRADO gadsimtu laikā ir priecējuši miljoniem skatītāju. Tā bija vienreizēja iespēja redzēt tik izcilu mākslinieku darbus. Rīgas biržā apskatījām arī izstādi "Fransisko Goija Kaprīzes" un citas patstāvīgās mākslas darbu ekspozīcijas.

Dienas otrajā daļā apmeklējām Latvijas Universitātes Botāniskais dārzu ar palmu un tropu tauriņu māju, bagātīgo subtropu un sukulento augu kolekciju, ar bezgala skaistajiem un smaržīgajiem rožu ziediem un citiem retajiem un arī ikdienā sastopamajiem augiem. Apskatījām arī Borisa un Ināras Teterevu programmas "Māksla publiskajā telpā" vides mākslas objektus.

Sakot paldies Borisa un Ināras Teterevu fondam par spilgtajiem iespaidiem piepildīto dienu, gribu atgādināt, ka izstāde “PRADO 12 raksturi” būs redzama vēl tikai līdz 16 jūlijam un ja kādam ir iespēja to apskatīt, noteikti saņemsiet patiesu gandarījumu par redzēto.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Aizvadītas Latgales reģionālās Lūgšanu brokastis Aglonā.

        Lūgšanu brokastis ir nereliģisks un nepolitisks pasākums. Tas ir īpašs laiks, kad politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums