Stipendiju programma

Preiļu novada domes stipendiāte Ksenija Stefanova paraksta trīspusējo līgumu

2016. gada pašā noslēgumā, 30. decembrī, trīspusējo līgumu ar Preiļu novada domi un nodibinājumu “Viduslatgales pārnovadu fonds” parakstīja piektā Preiļu novada domes stipendijas saņēmēja Ksenija Stefanova, kas Rīgas 1. medicīnas koledžā apgūst farmaceita asistenta amatu un jau šobrīd strādā vienā no Preiļu aptiekām. Jauniete ir apņēmības pilna arī pēc studiju beigšanas saistīt savu dzīvi ar mūsu novadu. Līguma parakstīšanā stipendiāti sveica Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda un “Viduslatgales pārnovadu fonda” pārstāve Janīna Beča.

Četri pārējie Preiļu novada domes stipendiju ieguvēji trīspusējos līgumus parakstīja jau novembra beigās.

Preiļu novada pašvaldības stipendijas tiek piešķirtas pirmo gadu. Nolikums nosaka, ka vienam stipendiātam, studējošam pilna laika augstākās izglītības programmā, tiek piešķirta stipendija 90% no valstī noteiktās minimālās mēnešalgas mēnesī, maģistrantūrā un rezidentūrā studējošiem – 100 % no valstī noteiktās minimālās algas mēnesī.

Stipendijas mērķis ir sekmēt studējošās jaunatnes piesaistīšanu Preiļu novada intelektuālā potenciāla palielināšanai, tādējādi nodrošinot Preiļu novada pašvaldības, tās iestādes un komercsabiedrības ar augsti kvalificētiem speciālistiem. Nākamā pieteikšanās paredzēta 2017. gada vasarā.Ilona Vilcāne
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Viduslatgales pārnovadu fonds un biedrība “Likteņa ceļš ” aicina ziedot projektam “Rozes zem sniega”.

Preiļu novada represēto biedrība ‘’Likteņa ceļš’’ 2015.- 2016. gadā ir realizējusi projektu “Arī rozes zied zem sniega”, kurā tika savākti divdesmit 1941.

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums