Aktīvo iedzīvotāju fonds

Brīvdabas koncerts "Ceļoties spārnos"" Līvānos

Aicinām ikvienu Līvānu iedzīvotāju un pilsētas viesus apmeklēt brīvdabas koncertu 2022. gada 1. jūnijā plkst. 16:00 pie Līvānu Kultūras nama.

Koncertēs J. Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, pedagogi un izcilie absolventi – pazīstami un iemīļoti mūziķi: komponists Juris Kulakovs, etnomuzikologs Valdis Muktupāvels un dziedātājs Atis Auzāns.

Aicināti mūzikas mīļotāji, pilsētvides baudītāji un visi, kuriem Līvānu mūzikas un mākslas skola raisa mīļas atmiņas, kā arī audzēkņu lielākie atbalstītāji – vecāki un vecvecāki.

Šāds koncerts ir Līvānu MMS muzikāls un vasaru ieskandinošs veltījums mums visiem. To skola rīko kopā ar Viduslatgales pārnovadu fondu, kas jau vairākus gadus atbalsta audzēkņus ar stipendijām. Koncerts būs skolas audzēkņu un pedagogu sirsnīgs atbildes sveiciens, kā arī lielākā kolektīvā uzstāšanās pēc pandēmijas gadiem. Absolventi, kuru vārdi neprasa komentārus, bagātinās koncertu, iedvesmos jaunos talantus un, protams, priecēs mūs visus.

Koncerts ir bez maksas. Koncerta laikā būs iespējams ziedot mūzikas un mākslas skolas audzēkņu stipendijām.

Koncerts ir Viduslatgales pārnovadu fonda projekta “Labdarības aplis” aktivitāte. To finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina Aktīvo iedzīvotāju fonda granta programmas ietvaros.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv