Aktīvo iedzīvotāju fonds

Mecenātu vakars Līvānu novada stipendiātiem

16. septembrī plkst. 16:00 Viduslatgales pārnovadu fonds pulcēja sešdesmit J. Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas un Līvānu novada bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņus, pedagogus, vecākus un ziedotājus uz Mecenātu vakaru.

Mecenātu vakarā tika pasniegtas vienreizējās stipendijas 12 Līvānu MMS un 12 Līvānu BJSS audzēkņiem, kuri apliecinājuši savu centību un talantu pagājušajā mācību gadā.

Stipendijas tiek pasniegtas katru gadu. Stipendijas sporta skolas audzēkņiem tiek izmaksātas no VAS "Latvijas Loto" finansējuma, savukārt mūzikas un mākslas skolas audzēkņu stipendiju fondu veido Līvānu un Preiļu novada uzņēmēji un ziedotāji, kas piedalās Viduslatgales pārnovadu fonda labdarības akcijās.

Mecenātu vakars ir vieta un laiks, kad varam pateikties ziedotājiem un apliecināt labdarībā un solidaritātē balstītas kopienas spēku.

Mecenātu vakarā stipendijas pasniedza Viduslatgales pārnovadu fonda valdes locekle Evija Gurgāne, uzrunas un laba vēlējumus teica Līvānu novada pašvaldības vadītājs Andris Vaivods, ziedotāji un skolu direktori.

Ar jaudīgu muzikālu sveicienu bija ieradušies Jelgavas Rokskolas audzēkņi.

Mecenātu vakars notika ar Norvēģijas un EEZ granta atbalstu.

Viduslatgales pārnovada fonda darbu stipendiju finansējuma piesaistē nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.

           

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv