Bumbu Rallijs

Labdarības Bumbu rallijs

Hey! Mēs, Jauniešu Ideju laboratorija, šovasar esam izlēmuši organizēt Labdarības Bumbu ralliju, kas mūsu fondā ir JAUNUMS.. – līdzekļu piesaistei VLPF fonda Jauniešu Ideju projektiņiem!

Labdarības bumbu rallija ideja ir pērkot biļeti par 2 EUR saņem savu unikālo bumbas numuru, kas ļauj tās īpašniekam izcīnīt balvu. Rallija starts tiek dots un visas numurētas bumbas tiek no viena maisa iebērtas upē, nejaušā secībā un rallija finišs notiks speciāli izveidota koridorā upes labajā krastā.

Bumba ir finišējusi, kad tā pārpeldējusi pāri noteiktajai finiša līnijai vai sasniegusi noteiktu punktu. Pirmās finišējošas bumbas saņem balvas no atbalstītājiem.

Labdarības bumbu rallijs paredzēts, ka notiks Aglonas, Preiļu, Līvānu, Riebiņu un Vārkavas novadu svētku ietvaros. Tātad, Viduslatgales pārnovadu fonds plāno organizēt 5 Labdarības bumbu rallijus.

Iegūtie līdzekļi tiek novirzīti labdarībai – Jauniešu ideju projektu konkursam un tā ietvaros atbalstāmajām iedzīvotāju iniciatīvām Viduslatgales pārnovadu fonda teritorijā.

Un PIRMAIS Labdarības Bumbu rallijs jau 18. jūlijā Līvānos. Uz Tikšanos :)

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv