Iedzīvotāji veido savu vidi

Saunas pagastā labiekārto svinību telpu

Saunas pagasta sabiedriskā centra ”Nianse’’kolektīvs ar Preiļu novada pašvaldības mazo grantu projekta ‘’Iedzīvotāji veido savu vidi 2022’’ finansiālu atbalstu ir veiksmīgi realizējis projektu “Svinību telpas labiekārtošana Saunas pagasta iedzīvotāju vajadzībām’’. Šī svinību zāle atrodas bijušās Priekuļu pamatskolas telpās. Pēc skolas slēgšanas telpas nav atradušas pielietojumu, bet tiek apsaimniekotas un uzturētas kārtībā. Iedzīvotāji ir izteikuši priekšlikumu, ka labprāt vēlētos šajās telpās sarīkot ģimenes viesības, bēru mielastus. Lai zāle būtu mājīgāka, projekta ietvaros ir iegādātas aizkaru stangas un aizkari logiem.

Tādējādi svinību zālē ir uzlabots tās estētiskais izskats, un Saunas pagasta Prīkuļos bijušās skolas svinību zālē ir iespēja pulcēties iedzīvotājiem, lai svinētu svētkus, satiktos, rīkotu sev tīkamas aktivitātes.

‘’Nianses’’ kolektīvs pateicas Saunas pagasta pārvaldes vadītājai Mārai Pudnikai, sekretārei Jadvigai Cišai par atbalstu mūsu ieceres īstenošanai, un Andrim Kessam par praktisku palīdzību telpas uzturēšanā un labiekārtošanā.

Sabiedriskais centrs ‘’Nianse’’

 

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir īstenotas kanisterapijas nodarbības bērniem

Šī gada oktobra mēnesī un novembra sākumā katru otrdienas pēcpusdienu Biedrības “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”” telpās notika kanisterapijas nodarbī

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums