JIL jaunumi

Atskats uz sporta pasākumu "Dzīve kustībā" Šķeltovā [ projekta "Prieks par Brīvu!" ietvaros]

Sports un sportiskas aktivitātes Šķeltovā nevienam nav svešas, visu cauru gadu ir iespēja atrast sev piemērotāko sporta un fizisku aktivitāšu veidu vai tas būtu teniss, novuss, dambrete, rudenīgs kross vai slēpošana ik katrs sportot gribētājs atradīs sev piemērotu nodarbi.

Šogad Šķeltovas pagasta sporta organizators kopā ar jauniešiem vēlējās sagādāt ko īpašu, lai ne tikai parādītu savas prasmes un iemaņas visdažādākajos sporta veidos, bet arī pateiktos visiem, kas aktīvi iesaistās sporta dzīvē un veicina veselīgu dzīvesveidu.
Sestdiena, 28. novembra pēcpusdiena Šķeltovā tika pavadīta sportiskā un patīkamā atmosfērā. Bērni, jaunieši un viņu vecāki bija sapulcējušies sporta pasākumā ,,Dzīve kustībā”, kura mērķis bija apzināt un godināt pašus sportiskākos un aktīvākos jauniešus Šķeltovas pagastā.

Vakara vadītāju lomā bija iejutušies Šķeltovas pamatskolas skolēni – Sintija un Artūrs, kuri ar anekdotēm smīdināja klātesošos un ar nopietniem faktiem no sporta vēstures sniedza jaunas zināšanas klātesošajiem. Paraugdemonstrējumi cīņā, boksā, tenisā, šautriņu mešanā, novusā savijās kopā ar dejām, dziesmām, apsveikuma un pateicības vārdiem

Kā atzīst jaunieši sporta pasākums bija lieliska iespēja iesaistīties kultūras un sabiedriskajā procesā, iegūstot jaunas prasmes, iemaņas un apzināties, kas ir brīvprātīgais darbs un kādu pienesumu tas var sniegt pašiem jauniešiem. 

Paldies vēlamies teikt Kultūras Ministrijai un Dienvidlatgales NVO atbalsta centram, kas atbalstīja  projektu ,,Prieks par Brīvu”. Projekta ietvaros tika sagādāti suvenīrus un piemiņas balvas Šķeltovas pagasta sportiskākajiem jauniešiem.

Sporta pasākums ,,Dzīve kustībā” ienesa ne tikai jaunas vēsmas jauniešu ikdienā, bet padarīja interesantāku un dažādāku pagasta ikdienu.


Aprakstu veidoja Santa Klusa un brīvprātīgie jaunieši.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv