JIL jaunumi

Futbola diena Priežmalas pamatskolā [projekta "Prieks par Brīvu!" ietvaros]

Sports ir viens no veidiem, kā lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Priežmalas pamatskolas skolēniem patīk sports, un to viņi ir pierādījuši ar ļoti labiem rezultātiem starpnovadu sacensībās vieglatlētikā, futbolā un krosā. Tādēļ vienmēr izmantojam iespēju pilnveidot skolas sporta bāzi un attīstīt savas prasmes, piedaloties projektos. Pagājušā mācību gada beigās Aglonas novada dome atbalstīja skolas projektu „Sporta aktivitātes starpbrīžos un pēc stundām Priežmalas pamatskolā”, kā rezultātā tika iegādāts novuss, šahs, dambrete, futbola, volejbola un basketbola bumbas, volejbola tīkls, futbola vārtu tīkli, tenisa raketes u.c. 

Kā dāvana skolēniem jaunajā mācību gadā, projekta "PRIEKS PAR BRĪVU" ietvaros, tika atbalstīta aktivitāte „Futbola diena Priežmalas pamatskolā”. Līdz ar to skolā 5.oktobrī notika "Futbola diena," kuru rīkoja skolēnu pašpārvalde. Šajā pasākumā piedalījās Priežmalas pamatskolas, Aglonas internātvidusskolas un Grāveru pamatskolas futbola komandas. Katra komanda aktīvi spēlēja, rādīja savu futbola prasmi un cīnījās par uzvaru. Mājinieku līdzjutēji atbalstīja savu komandu, bet juta līdzi arī ciemiņu komandām.

Par 3.vietas ieguvēju kļuva Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra (Kudrjašova) Grāveru pamatskola, Aglonas internātvidusskolas komanda palika otrie, bet par 1.vietas ieguvēju kļuva Priežmalas pamatskolas komanda! Komandām tika pasniegti kausi un medaļas. Kopumā šajā pasākumā piedalījās 52 dalībnieki.

Līdzjutējus gaidīja saldais pārsteigums – konfektes, bet futbolisti atguva spēkus, mielojoties ar Priežmalas pamatskolas saimnieču gatavotajiem pīrādziņiem, picām un silto tēju.

Katrs klātesošais šo dienu pavadīja vienkārši lieliski, jo varēja baudīt prieku sportojot, vērojot spēles, satiekot draugus. Bija „PRIEKS par BRĪVU”!

Pateicamies visiem šī projekta atbalstītājiem: Dienvidlatgales NVO atbalsta centram, Kultūras ministrijai un Viduslatgales pārnovadu fondam.


Priežmalas pamatskolas pašpārvaldes pārstāve Karīna Butlere

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv