Piepildīt sapni

Dubultakcija "Ziedojam kopā"

Viduslatgales pārnovadu fonds katru gadu piesaista ziedojumus, lai īstenotu 15 bērnu ar īpašām vajadzībām izteiktos sapņus. Vienam tas ir velosipēds, skrejritenis, planšetdators, citiem tas ir ērts dīvāns, jo slimības dēļ gandrīz visa diena jāpavada istabā. Bet visbēdīgāk, kad nācās uzklausīt kādas mammas sapni par savu mazo meitiņu - viņai nevajadzēja nevienu smuku mantiņu - ne dārgu, ne lētu, bet gan katetrus, lai diena no dienas būtu nodzīvota ciešami. Pateicoties ziedotājiem, protams, šai meitenītei varējām sagādāt nepieciešamo kādam ilgākam laikam. Taču tā nav atbilde, kad tev jautā: par ko tu sapņo?
Mūsu akcijas bērni no pieciem novadiem ir ar dažādām diagnozēm. Pa ielu paskries garām ar skrituļslidām un tu nemaz nezināsi, vai bērniņam maz ir kāda kaite. Tāpēc arī mēs uzklausām viņu vēlmes un tās cenšamies īstenot, netiesājot un nevērtējot.
Šobrīd vēl pavisam noteikti pietrūkst naudiņas vismaz divu no 15 bērnu sapnīšiem. Esam laimīgi, ka 8 bērni jau ir saņēmuši vasaras iepriecinājumu, daži vēl gaida, kad varēsim sarūpēt lietas. Tāpēc no 1. līdz 5. jūnijam izdomājām pamēģināt īstenot vienu dubultakciju. Pieci Preiļu uzņēmumi ir ziedojuši savas dāvanu kartes un atdod tās izsolīšanai par puscenu. Mūsu atbalstītāji ir  Volmārcentrs un veikals "Akcents", Sintija Logina Piece of Touch, pludmales kafejnīca "Pampūkas", SIA AXEL, IU Emile . Par akciju lasi Viduslatgales pārnovada fonda FB lapā. Ja esi cīši lobs cylvāks, ziedo tāpat. Paļdis par atbolstu!


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv