Piepildīt sapni

Labdarības akcija "Piepildīt sapni"

Ziedojumu akcijā "Piepildīt sapni" - mēs, lai bērnu ar īpašām vajadzībām sapņi piepildītos.

Mūsu visu palīdzību gaida 21 bērniņi ar īpašām vajadzībām no Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Vārkavas un Līvānu novadiem.

Šīm ģimenēm nepieciešams atbalsts un sajūta, ka arī viņi mūsu valstij, novadam, pagastam un mums visiem ir vajadzīgi. Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un pats bērns justos piederīgs, vajadzīgs, nozīmīgs, mīlestības un uzmanības vērts. Ģimenēm nepieciešama ne tikai praktiska palīdzība, bet arī kāda sen lolota sapņa piepildījums.

Aicinām visus, bet īpaši Preiļu novada uzņēmējus un iedzīvotājus – palīdzēsim piepildīt sava novada bērnu Naura, Diānas, Irinas un Artura sapņus, par kuriem sīkāka informācija atrodama šeit.

Lai ziedotāji varētu piemērot iedzīvotāju vai uzņēmumu ienākuma nodokļu atlaidi ziedotajām summām, fondam ar LR VID lēmumu ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Visi saziedotie līdzekļi nonāk paredzētajam mērķim. Fonda administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedojumus varat veikt gan ieskaitot fonda bankas kontā, gan skaidrā naudā griežoties fonda birojā Kooperatīva iela 6, Preiļi, LV5301

Fonda rekvizīti: Nodibinājums «Viduslatgales pārnovadu fonds», reģ.Nr. 40008210954, Bankas nosaukums AS «SEB Banka», konta Nr. LV35UNLA0050021079970
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv