Piepildīt sapni

Labdarības akcija "Piepildīt sapni - 2"

Sācies jauns gads un Viduslatgales pārnovadu fonds turpina akciju „Piepildīt sapni -2”, atkal mēs aicinām uzņēmējus un ikvienu līdzcilvēku sniegt kaut mazāko artavu, lai bērnu ar īpašām vajadzībām sapņi piepildītos. 

Mūsu visu palīdzību gaida 21 bērniņš ar īpašām vajadzībām no Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Vārkavas un Līvānu novadiem. Šīm ģimenēm nepieciešams atbalsts un sajūta, ka arī viņi mūsu valstij, novadam, pagastam un mums visiem ir vajadzīgi. Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un pats bērns justos piederīgs, vajadzīgs, nozīmīgs, mīlestības un uzmanības vērts. Ģimenēm nepieciešama ne tikai praktiska palīdzība, bet arī kāda sen lolota sapņa piepildījums. Ikvienam no mums ir savi sapņi, taču atšķirībā no šiem bērniem, mums ir vairāk laika un iespējas tos īstenot.


Kāds gudrais ir teicis – ja vēlies būt bagāts vai vismaz labi nodrošināts, iemācies ne tikai ņemt, bet arī dot.


No Preiļu novada piepildīsim sapņus 4 bērniem. Naura Zeiliņa un Artura Jasinska sapnītis ir portatīvais dators, Irina Gavrilova sapņo par lielu, jaunu televizoru, bet Diānas Šokeles gan vēlme, gan nepieciešamība ir izliekams dīvāns.
Aglonas novadā palīdzību gaida 4 bērniņi. Kirils Poļenkovs sapņo par pusaudžu velosipēdu ar pārslēdzamiem ātrumiem, Iļja Petrovs ļoti grib trīsriteni un kādu lielu mantu( mašīnu, traktoru), bet Sanda Ruskuļa un Avena Jakovela lielākais sapnis ir portatīvais dators.
Vārkavas novadā īstenosim Ilutas Zagorskas sapni, kas ir divstāvu gulta un Elvim Laganovskim palīdzēsim sagādāt planšetdatoru.
Līvānu novadā sapņu piepildījumu gaida 6 bērni. Artjomam Bogdanovam sarūpēsim rakstāmgaldu ar atvilktnēm un datorkrēslu, Viktorijas Koļcovas un Ilonas Ivanovas lielākais sapnis ir portatīvais dators, Ēriks Šulcs un Toms Kristians Pastars sapņo par sporta velosipēdu ar pārslēdzamiem ātrumiem, bet Kristīne Čubreviča ļoti vēlas skārienjūtīgo mobilo telefonu.
Riebiņu novadā īstenosim 5 bērnu sapnīšus. Aivis Daiders un Artemijs Upenieks ļoti vēlas sporta velosipēdu ar pārslēdzamiem ātrumiem, Artūrs Jasevičs – skārienjūtīgo mobilo telefonu, Jānis Miķelis Ūsāns sapņo pabūt Ventspilī kopā ar ģimeni, bet Angelikas Čerkasovas lielākais sapnītis ir kopā ar ģimeni apmeklēt akvaparku un zooloģisko dārzu.


Atvērsim sirdis un kopā ziedojot gan bērnu izvēlētās mantas, gan naudas līdzekļus palīdzēsim viņu sapņus īstenot.


Aicinu ziedot un saņemt pozitīvo enerģiju, ko dod dāvināšanas prieks.


Lai ziedotāji varētu piemērot iedzīvotāju vai uzņēmumu ienākuma nodokļu atlaidi ziedotajām summām, fondam ar LR VID lēmumu ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.
Visi saziedotie līdzekļi nonāk paredzētajam mērķim. Fonda administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.
Ziedojumus varat veikt gan ieskaitot fonda bankas kontā, gan skaidrā naudā griežoties fonda birojā Kooperatīva iela 6, Preiļi, LV-5301 , mob. t. 22026684

Fonda rekvizīti : Nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds"
Reģ.Nr. 40008210954 ,
Bankas nosaukums AS "SEB Banka"
Konta Nr. LV35UNLA0050021079970

Ar pateicību par jūsu dāsnumu un labestību
Viduslatgales pārnovadu fonda vārdā valdes locekle Valija Vaivode

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv